MAT

 

 

                                            Metafizyczna Anatomia

(Methaphysical Anatomy Technique – MAT)   stworzona przez Evette Rose jest procesem rozwoju osobistego opartym na uwalnianiu z traum.

Nauka dowodzi, że choroby są oznaką traumy emocjonalnej wciąż aktywnej w ciele, która używa bólu jako formy komunikacji z umysłem, aby wskazać, że coś należy poprawić lub uzdrowić.

MAT oferuje zestaw narzędzi do pracy terapeutycznej, pozwalający uwolnić się ciału z traumy w łagodny i skuteczny sposób bez konieczności ponownego przeżywania bolesnych wspomnień.

MAT rozwiązuje zastałą traumę, blokady emocjonalne   ze wszystkich okresów rozwojowych , a także traumy międzypokoleniowe odziedziczone po przodkach (epigenetyka) oraz z  poprzednich wcieleń, poprzez uzyskanie dostępu do praprzyczyny problemu, a następnie “wyłączenie” aktywnych instynktów przetrwania i uwolnienia połączeń pomiędzy tymi instynktami i emocjami.

Udowodniono, że ciało przechowuje informacje o traumie w formie fizycznej w narządach, tkankach, komórkach, ale  także w naszych polach energetycznych.

Podczas sesji MAT wszystkie te obszary są objęte procesem uzdrawiania.

Poprzez długotrwałe tłumienie emocji i reakcji cielesnych, ludzie jako gatunek niemal zatracili umiejętność uwalniania się z traumy      w sposób naturalny.

Instynkty i stres emocjonalny pozostają aktywne i drenują nas energetycznie osłabiając nasz organizm. ​

MAT pracuje na subtelnych i spokojnych stanach emocjonalnych, które są dla nas naturalne.

Nie polega to na programowaniu czegoś w umyśle na nowo, a raczej na uwalnianiu się od blokad i pozwalaniu ciału na przypomnienie sobie swojej nieobciążonej przez chorobę wersji.

Gdy trauma zostaje rozpuszczona, połączenia neuronowe, które były dotąd podtrzymywane w oparciu o nią, są używane coraz rzadziej, a neurony programują się same na nowo, zasilane pozytywnymi myślami i emocjami, tłumionymi dotąd przez tę traumę.

 MAT nie próbuje zmieniać negatywnych myśli i przekonań odbiorcy, ponieważ zwyczajnie jest ich zbyt wiele.

Skupia się za to na neutralizacji ich źródła, a zmiana myśli i przekonań dokonuje się samoczynnie…

MAT jest jedną z wielu metod  terapii alternatywnych i nie stanowi zamiennika profesjonalnej pomocy, czy konsultacji medycznej .

Technika ta może mieć znaczący wpływ na proces samoregulacji organizmu (powrót do pełni zdrowia).

JAK WYGLĄDA SESJA  MAT:

Konsultację rozpoczyna krótki wywiad z Klientem dotyczący ustalenia

tematu sesji (nazwania problemu, bólu fizycznego, choroby), celu sesji, wspólnemu odnalezieniu podstawy problemu,  nazwaniu emocji i instynktów z nim związanych.

Następnie przeprowadzany jest proces uwolnienia emocji i instynktów techniką MAT.

 

Pełny proces integracji trwa do 7 dni po sesji.

Inwestycja 300 zł, (sesja zdalna 250 zł)

Czas trwania  1,5 h